Карабін Оксана Йосифівна

25 квітня 2024

Кандидат педагогічних наук,

доцент кафедри інформатики та методики її навчання

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З 1986–1992 рр. навчалася в Тернопільському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Математика», здобувши кваліфікацію «Вчитель математики, інформатики і обчислювальної техніки». З 1992 p. працює у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка на фізико-математичний факультеті. У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію (м. Тернопіль, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) та здобула наукову ступінь із спеціальності 13.00.04 – «Теорія і методика професійної освіти». У 2018 р. отримала вчене звання доцента кафедри інформатики і методики її викладання.

 Викладає навчальні дисципліни:

«Математична логіка і теорія алгоритмів», «Теорія інформації і кодування», «Програмне забезпечення комп’ютерних систем», «КІТ в освіті і в науці», «Основи web-дизайну», «СІТ навчання».

З 2006 р. тренер програми «Intel@Навчання для майбутнього». Тренер освітніх стартапів: «Розвиток системи проектного менеджменту» (2014 р.), «Розробка медіаресурсів для створення відкритого «co-learning» центру з популяризації ідей Хартії Вільної людини» (2015 р.), «ІКТ-інструменти для формування навичок XXI століття» (2016 р.), «Розробка інноваційних навчальних проектів на засадах концепції нової української школи» (2017 р.), «Інноваційні підходи до застосування ІКТ та компетентнісного навчання в умовах нової української школи» (2018 р.), «Цифрові технології в умовах інтегрованого навчання» (2019 р.), «Цифрова освіта: соціально-інноваційні проєкти сталого розвитку університету та громади» (2020 р.).

 Сфера наукових інтересів

Вища педагогічна освіта. Освітні та інформаційні технології. Електронне навчання. STEM-освіта. Криптографія. Захист інформації та приватність. Машинне навчання. Обробка природних мов.

 Основні наукові публікації

Автор більше 120 науково-методичних публікацій, з них 110 наукових та 10 навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях. Брала участь у міжнародних конференціях y Чехії, Великобританії, Болгарії та Польщі.