Вітаємо молоду наукову зміну!

19 квітня 2024

Весна принесла добрий урожай наукових досягнень студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у різних конкурсах та змаганнях. Відрадно, що і на фізико-математичному факультеті є вагомий здобуток – студентка 4 курсу спеціальності «Середня освіта (Інформатика)», студентський декан фізико-математичного факультету Мельник Оксана Сергіївна виборола 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із зазначеної спеціальності, що відбувався на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Розвиток підприємницьких компетентностей та навичок лідера та інноватора на уроках інформатики, що є предметом дослідження у науковій роботі Оксани, високо оцінене журі як на відбірковому етапі серед більше півсотні робіт, так і під час проведення фінального туру – захисту. Разом із дипломом переможниці організатори конкурсу висловили подяку Ректорові університету проф. Буяку Б.Б. за сприяння у підготовці та проведенні студентських досліджень та науковій керівниці – доценту Барні О.В.

Вітаємо, дякуємо усім зичимо нових перемог!

Оксана Мельник та її відзнака

Захист наукової роботи  Оксаною Мельник

Подяка ректору університету проф. Буяку Б.Б.

Подяка науковому керівникові