Співпраця зі стейкхолдерами із нагоди ювілею патрона Володимира Гнатюка

24 квітня 2024

21 травня 2021 року відбулася зустріч із стейкхолдерами, Бучацькою гімназією ім. В. М. Гнатюка, та викладачами кафедри інформатики та методики її навчання док. пед. наук, професором Романишина О. Я, канд. пед. наук, доцентом Карабін О. Й. та студентами фізико-математичного факультету ТНПУ ім.В. Гнатюка.

Доктор педагогічних наук професор Романишина О. Я детально розповіла та ознайомила здобувачів освіти із умовами вступу на освітньо-професійні програмами «Середня освіта. Інформатика», «Інженерія ігрових проєктів», «Digital-аналітика».

За традицією, з учнями 11 класу Бучацької гімназії, було проведено тренінг із розв’язування завдань сертифікаційних робіт, студентами Мізьоликом Р. та Кузьмович Ін., в рамках Року математики 2020/2021.

Велика подяка педагогічному колективу та директору Бучацької гімназії Товпизі Андрію Степановичу, вчителям Панькевичу Роману Романовичу, Шпачук Світлані Вірославівні, Кафтан Галині Сергіївні за освітній майданчик і позитивну атмосферу онлайн зустрічі!

Ми найкращі, а Ви з нами!

Доцент О. Й. Карабін