Game Study ТНПУ SMART – «Майбутнє роботи 2030»

25 квітня 2024

У тих, хто працює в ігровій галузі, є майбутнє!

Це змогла відобразити у своїй роботі команда ТНПУ для участі у конкурсі постерів «Майбутнє роботи 2030». Постер відображає концепцію роботи нашого закладу у напрямку Game Study. В унікальній програмі підготовки фахівців за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки», освітня програма «Інженерія ігрових проектів» (галузь знань: 12 «Інформаційні технології»), розробленою кафедрою інформатики та методики її навчання, закладено сучасні підходи та новаторські рішення, які відповідають державним стандартам та вимогам сучасності.

Метою розробки є демонстрація розвитку професій 2030, компетентнісну основу яких забезпечує вже сьогодні Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Виставка про майбутнє роботи відбудеться 22 липня – 1 серпня у Києві

Команда учасників