Робота у проєкті DeDiMaMo триває

19 квітня 2024

Викладачі кафедри інформатики та методики її навчання доц. Балик Н.Р., Барна О.В., Василенко Я.П., Грод І.М., Мартинюк С.В., Олексюк В.П. днями взяли участь в очно-дистанційній робочій зустрічі учасників проєкту DEVELOPMENT OF STUDENTS’ MATHEMATICAL COMPETENCIES THROUGH DIGITAL MATHEMATICAL MODELING (DeDiMaMo), EURASIA PROGRAMME 2019, CPEA-ST-2019/10067.

Разом із колегами-партнерами Yuriy Rogovchenko (University of Agder) та науковцями із Київського університету імені Бориса Грінченка за керівництва  project coordinator for the Ukrainian partners Наталія Морзе (КУБГ) учасники зустрічі обговорили питання стану виконання етапів проєкту. Особливу увагу було приділено результатам першої апробації курсу «Цифрове математичне моделювання», який розроблений в рамках проєкту та реалізований у програмі підготовки бакалаврів на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Університети-партнери погодили звіт про виконання проєкту у першому півріччя 2021 року та окреслили перспективні цілі.

Відкриття робочої зустрічі учасників проєкту

Учасники проєкту

Керівник проєкту від ТНПУ Балик Н.Р. представляє результати апробації курсу «Цифрове математичне моделювання» в університеті

Доц. Барна О.В.