Вітаємо переможця XIХ міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

18 квітня 2024

26 липня 2021 року підбито підсумки XIХ міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. У конкурсі приймали участь закордонні конкурсанти та із України в номінаціях: «Кращий фотоколаж», «Краща 2D-растрова графіка», «Краща 2D-векторна графіка», «Краща 3D-графіка», «Краща GIF-анімація», «Краща графічна реалізація», «Краще інформаційне наповнення», «Краща програмна реалізація».

У XIХ міжнародному конкурсі студент фізико-математичного факультету спеціальності 122 Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проєктів) Грицай Іван Андрійович здобув третє місце серед студентських робіт у номінації: «Краща 2D-векторна графіка».

Робота виконана в рамках вивчення навчальної дисципліни «Комп’ютерна графіка» – науковий керівник к. пед. н., доцент кафедри інформатики та методики її навчання Карабін Оксана Йосифівна.

Кафедра інформатики та методики її навчання та фізико-математична спільнота щиро вітають дипломанта ІІІ призового місця XIХ міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки студента групи КН-26 – Грицая Івана Андрійовича – з гідною перемогою!

Радіємо за найкращих студентів фізико-математичного факультету!

Дякуємо за наполегливу працю та творчі здобутки!

Диплом переможця ІІІ призового місця – Грицая Івана

Сертифікат наукового керівника – Карабін Оксана Йисифівни