На фізико-математичному факультеті ТНПУ провели майстер-клас з машинного навчання

19 квітня 2024

На фізико-математичному факультеті у рамках роботи STEM центру магістранти 2-го курсу спеціальності Середня освіта (Інформатика) провели майстер-клас з машинного навчання (координатор проєкту з машинного навчання – доц. Надія Романівна Балик). Майстер-клас став хорошим приводом поговорити про те, чим займається машинне навчання, про його можливості та обмеження, перспективи майбутніх досліджень.

У програмі: історія машинного навчання; сутність машинного навчання; поширені алгоритми з демонстрацією та поясненням на практичних прикладах.

Студенти першого курсу із захопленням випробовували такі інтерактивні програми, як Google Quick Draw, Google Auto Draw, Google Teachable Machine, Survival of the Best Fit.

Цікаві ідеї, доречні поради, дружня атмосфера – далеко не весь перелік результатів плідної співпраці!

Надія Балик – координатор проекту

Студенти-інформатики досліджують технології розпізнавання об’єктів

Дослідження технології Quick Draw

Робота з ресурсом Google Auto Draw