Доценти фізико-математичного факультету діляться досвідом із освітянами Тернопільщини

20 квітня 2024

В рамках роботи Трансфер-містечка інноваційних можливостей 2021, який декілька років поспіль проводить Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу за партнерства Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, науковиці фізико-математичного факультету доценти Балик Н.Р., Барна О.В., Шмигер Г.П. для заступників директорів шкіл провели науково-методичні майстерні з питань використання технології формувального оцінювання в Новій українській школі.

Зазначимо, що пропоновані підходи, методи та інструменти щодо проведення оцінювання є предметом наукових досліджень спікерок локацій Трансфер-містечка, застосовуються в університеті під час проведення навчальних занять для студентів, вивчаються в спеціалізованих курсах дисциплін під час підготовки майбутніх учителів, зокрема на фізико-математичному факультеті, під час курсової підготовки слухачів Центру післядипломної освіти. Тому такий науковий та практичний досвід буде корисним освітнім установам, представники яких брали участь в організованому заході, під час проектування освітньої політики, проведення методичних заходів, розбудови внутрішньої системи якості освіти та практичної роботи педагогів.

Локації Ольги Барни, Надії Балик та Галини Шмигер на Трансфер-містечку інноваційних можливостей 2021

Обговорення результатів зустрічі

Робочі моменти проведення локацій