Зустріч у рамках міжнародного проєкту DeDiMaMo

23 квітня 2024

На фізико-математичному факультеті триває робота над проєктом Development of students’ mathematical competencies through Digital Mathematical Modeling (DeDiMaMo) (Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання).

Учасники проєкту зібрались на чергову зустріч для обговорення результатів роботи у 2021 році та реалізації намічених цілей та завдань проєкту на 2022 рік. Одним із напрямків роботи проєкту є залучення студентів до активного використання математичного моделювання та цифрових інструментів в своїх наукових дослідженнях, розробка електронного курсу з цієї тематики. Учасники проєкту обговорили можливості залучення до роботи зовнішніх стейкхолдерів.