Традиційна конференція молодих науковців на фізико-математичному факультеті

10 грудня 2023

На фізико-математичному факультеті за ініціативи кафедри інформатики та методики її навчання ось уже декілька років поспіль склалась добра традиція двічі на рік проводити науково-практичну конференцію «Наука молода» серед студентів старших курсів спеціальності «Середня освіта (Інформатика)». Вона має на меті не тільки формування важливих у сучасному світі та в професії компетентностей презентації результатів науково-дослідної роботи, а й виявлення наукових обдарувань студентів, креативних ідей, обмін досвідом та, зрештою, продовження наукової школи, яка започаткована на кафедрі інформатики та методики її навчання уже понад 30 років.

Доповіді учасників конференції «Наука молода. Весна 22» торкались актуальних питань організації електронного навчання, інноваційних технологій, таких як штучний інтелект та робототехніка, розробки методичних підходів щодо вивчення учнями нових технологій, зокрема 3D друку. Молоді дослідники  працювали під науковим керівництвом усього професорсько-викладацького складу кафедри інформатики та методики її навчання, за що останні отримали добрі відгуки та слова вдячності від учасників конференції.

На думку завідувачки кафедри Генсерук Г.Р. подібні заходи мають мають вагомий вплив на навчальну та мотиваційну складову освітнього процесу, а й сприяють підвищенню якості навчання у  вузі та залученості студентів до реальних проєктів.

Виступи учасників та учасниць

Наукова дискусія та обговорення результатів студентських досліджень

Більше фото за посиланням https://cutt.ly/0HTECIh

 Ініціатор конференції, доцент Барна О.В.