Профорієнтаційна робота з майбутніми науковцями Тернопільщини

19 квітня 2024

14 листопада 2021 року відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 6-8 класів. Конкурс проводиться щорічно з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, популяризації наукової діяльності та розвитку наукового світогляду.

Цьогоріч учасники продемонстрували вагомі здобутки в наукових дослідженнях, вміло висвітлили методологію дослідження, розкрили результати реалізації власних проєктів і проявили неабиякі компетентності академічного письма.

Уже традиційно голова журі відділення комп’ютерних наук канд. пед. наук, доцент О. Й. Карабін провела профорінтаційну роботу з молодими науковцями, ознайомила їх із навчальним процесом фізико-математичного факультету, освітніми програмами «Середня освіта. Інформатика», «Інженерія ігрових проєктів», «Digital-аналітика» та акцентувала увагу на особливостях студентського життя.

Проведення конкурсу сприяє популяризації досягнень науки, техніки та новітніх технологій, вихованню в юних науковців демократичних цінностей нашої Вітчизни, розвитку науко-дослідницьких компетентностей.

Ми пишаємося юними науковцями Бучацької, Заліщицької, Теребовлянської, Шумської територіальних громад та радіємо їх духовному, творчому та науковому розвитку!

У добрий час та на звершення наукових здобутків! Все буде Україна!