Гостьова лекція для студентів Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка

27 квітня 2024

Доценти кафедри інформатики та методики її навчання Надія Балик та Василь Олексюк провели двогодинну відкриту лекцію в межах співпраці ТНПУ імені Володимира Гнатюка з Кременецькою обласною гуманітарно-педагогічною академією ім. Тараса Шевченка для здобувачів вищої освіти спеціальності «Середня освіта (Інформатика)».

Під час відкритої лекції на тему «Моделювання контенту професійної підготовки ІТ-фахівців» було розглянуто розвиток «твердих» навичок у студентів ТНПУ імені Володимира Гнатюка, зокрема: розроблення програмного забезпечення, використання хмарних технологій, а також навички зі STEM-предметів.

Одним із пріоритетів у підготовці ІТ-фахівців кафедри інформатики та методики її навчання є інтеграція Digital-технологій з креативною індустрією, зокрема, у галузі game-розробки, 3D-моделінгу, 3D-друку, анімації, STEM-технологій, де створюються змісти, які мають культурний характер.

Майстер-клас з робототехнiки

Учасники гостьової лекцii