Цифровий учитель

27 квітня 2024

Науково-педагогічні працівники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та весь університет загалом мають неабиякі здобутки в плані цифровізації освіти. Власні напрацювання та співпраця із міжнародними інституціями дають змогу ділитись досвідом та будувати освітню політику не тільки в Україні, а й за кордоном. Підтвердженням цього факту є розробка унікального курсу для педагогів «Цифровий учитель», який створено групою українських експертів у співпраці із студією онлайн-освіти EdEra та Інститутом освіти для миру та сталого розвитку ім. Махатми Ганді ЮНЕСКО (MGIEP) за підтримки гранту Google.org та Міністерства освіти і науки України (https://study.ed-era.com/uk/courses/course/4033?fbclid=IwAR1MhUp66EdTNK2rjjIp-gXylIUmmx2YGIXO01xKi7a1j62Xb7EiBZrIS_E ). До складу експертної групи авторів увійшла доцентка кафедри інформатики та методики її навчання Барна Ольга Василівна.

Курс дасть розуміння, як:

дібрати ефективні цифрові інструменти для заняття, залежно від освітніх цілей;

оцінювати та контролювати опанування учнями цифрових засобів і безпечної навігації в інтернеті;

створити безпечне середовище для навчання учнів із використанням засобів цифрової педагогіки.

Курс буде корисним студентам та їх наставникам, які  цікавляться сучасними методиками навчання своїх предметів, опановують цифровими технологіями в освіті та науці, розширюють горизонти класичного курсу педагогіки та планують стати учасниками спільноти цифрових учителів.

Доц. Ольга Барна