Профорієнтаційна робота із майбутніми абітурієнтами

18 травня 2024

У межах проходження педагогічної практики з 01.04.2024 р. по 26.04.2024 р. відповідно до освітньо-професійної програми «Середня освіта (Фізика, інформатика, основи робототехніки)» було проведено декілька профорієнтаційних заходів викладачами кафедри інформатики та методики її навчання, методистом із інформатики, канд. пед. наук, доцентом Карабін Оксаною Йосифівною та студентами групи СОФІ-31.

Під час профорієнтаційних заходів майбутніх абітурієнтів було ознайомлення із освітньо-професійними програмами фізико-математичного факультету, історією та традиціями факультету.

Профорінтаційний захід для учнів ЗОШ №9

Профорієнтаційна роботи з учнями Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич»

Яскрава зустріч із профорієнтаційною роботою була у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного.

Профорієнтація у Тернопільській загальноосвітній школа І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного

Ознайомлення учнів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного з ОПП фізико-математичного факультету

Також, у рамках STEM-педагогічної майстерні «Освітня робототехніка» (доц. Балик Н. Р., доц. Карабін О. Й., асист. Халупа Н. Б., доц. Барна О. В., доц. Струк О. О., студенти групи СОІМ-25) була проведена профорієнтаційна робота для учнів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області. Учні радо завітали на фізико-математичний факультет.

Ознайомлення учнів ЗОШ №9 з основними поняттями робототехніки, технічного конструювання та моделювання роботів

Зустріч викладачів фізмату із майбутніми абітурієнтами ЗОШ №9

Велика подяка декану фізико-математичного факультету Громяку Мирону Івановичу, кафедрі інформатики та методики її навчання, кафедрі фізики та методики її навчання, педагогічним колективам: Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, Тернопільському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської міської ради Тернопільської області, Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного.

Доцент О. Й. Карабін