Викладачі ТНПУ – освітянській спільноті

27 липня 2024

Викладачі Тернопільського національного педагогічного університету продовжують співпрацю з освітянами України. З червня 2024 року стартувала чотирьохденна VII Всеукраїнська літня онлайн-школа «Освітні ініціативи» - 2024, яка об’єднала понад 250 учасників та учасниць з різних куточків України. Школа діє під егідою КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти" з 2016 року, її активним спікером упродовж усього періоду є доцент кафедри інформатики та методики її навчання Ольга Барна.

Сайт літньої школи

Цьогоріч науковиця, авторка підручників та модельних програм розглянула тему «Граючись - навчаємось інформатики у початковій школі», пояснила, як ігровий підхід сприяє більш ефективному засвоєнню знань з інформатики молодшими школярами та продемонструвала це на практиці за допомогою цікавих інтерактивних завдань. Студенти, які вивчають курс методики навчання інформатики у рамках освітньої програми Середня освіта (Інформатики, математика, основи STEM-навчання) активно використовують підходи, презентовані у рамках літньої школи, перебуваючи в активному освітньому полі сучасних методик навчання.

Доцент Барна під час виступу

Доцент, Ольга Барна