"Цифрові ерудити"

28 квітня 2024
26 вересня на нашому факультеті відбувся конкурс «Цифрові ерудити» імені Маланюка Петра Мироновича. Учасниками конкурсу стали 47 учнів 9-11 класів ЗОШ Тернополя та області.
    Надзвичайно цікавою була зустріч учасників конкурсу з викладачами кафедри інформатики і випускниками фізико-математичного факультету А. Пацерковським, Д. Олійником, В. Чернієм, які успішно працюють в галузі ІТ-технологій.
    Активно проходило розв’язання завдань на ерудицію та кмітливість, у ході якого учасники продемонстрували не лише знання, а й уміння логічно мислити, знаходити вихід зі скрутних ситуацій.
    У ході майстер-класу учні навчилися основам роботи з мультимедіа, створили власні відео кліпи та монтажі.
    Кожен з учасників конкурсу мав можливість перевірити свої знання з інформатики, пройшовши комп’ютерне тестування.
    Конкурсанти також мали можливість зареєструватися учасниками on-line олімпіади з інформатики.
    Переможці конкурсів були нагороджені грамотами та подарунками.
    Між викладачами кафедри інформатики та вчителями ЗОШ відбувся круглий стіл з подальшої співпраці щодо популяризації конкурсу та його регулярного проведення.

Переможці конкурсу «Цифрові ерудити»

• Номінація «Юний програміст» (мова програмування Pascal):
11 клас – Приведа Наталя Ярославівна (гімназія № 1 м. Тернополя)
10 клас – Гогрічиані Михайло Фірузович (ЗОШ № 4 м. Тернополя)
9 клас – Шейбсак Юрій Володимирович (ЗОШ № 29 м. Тернополя)
  • Номінація «Юний програміст» (мова програмування С++):
11 клас –Оплаканець Михайло Богданович (Галицький коледж м. Тернополя)
10 клас –Спільчук Остап Вікторович (ЗОШ № 16 м. Тернополя)
  • Номінація «Юний кібернетик» кращими користувачами ПК визнано:
11 клас – Белзюк Руслан Іванович (ЗОШ № 5 м. Тернополя)
10 клас – Коробко Владислав Дмитрович (ЗОШ № 4 м. Тернополя)
9 клас – Бодасюк Катерина Андріївна (гімназія № 1 м. Тернополя)