ІІ етап Всеукраїнської олімпіади школярів

15 травня 2024

26 грудня 2010 року на базі фізико-математичного факультету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, у якому взяли участь учні 8–11 класів закладів освіти м. Тернополя. Участь у заході взяло 96 школярів. Успішну організацію заходу забезпечив оргкомітет, який очолювала методист інформаційно-методичного центру освіти управління освіти Тернопільської міської ради В. С. Фролова. Учасникам було запропоновано розв’язати 3 задачі різного рівня складності. За результатами перевірки виконання завдань журі, яке очолювала доц. Н. Р. Балик, визначило переможців:

• 9 клас — Врублевський Віталій (ТЗОШ №4);
  • 10 клас — Дзіковський Іван Петрович (ТУГ);
  • 11 клас — Приведа Наталія (ТУГ).

Перевірка завдань і оцінювання результатів роботи учасників олімпіади здійснювалася як традиційними засобами, так і була використана система автоматизованої перевірки розв’язання задач «IFIT», розроблена магістрантом спеціальності «Прикладна математика» Дітчуком Романом.

Решта фото можна переглянути в фотогалереї