Фонд братів Кличків оголосив конкурс серед студентів.

15 травня 2024

Віталій Кличко привітав молодь України з міжнародним днем студента і оголосив про старт конкурсу для організацій студентського самоуправління України. Для посилення студентської активності та підтримки соціально важливих ініціатив студентства благодійна організація «Фонд братів Кличків» оголошує старт конкурсу «Кращий студентський актив», за результатами якого будуть визначені найбільш успішні організації студентського самоврядування. Переможці конкурсу отримають від організаторів грант на підтримку студентської організації, а керівник організації зможе стати членом делегації за участю В. Кличка у міжнародній конференції з питань самоврядування.

Вітаючи студентів україни зі святом, В. Кличко відзначив:  "Молодість, романтика і відчуття, що все життя попереду - це те що завжди виділяло студентів. А ще енергійність і активна життєва позиція. В цей день хочу привітати усю студентську молодь. побажати життєвих успіхів і досягнень, залогом яких повинна стати небайдужість до того що відбувається в країні та суспільстві. Залишайтеся активними і пізнавальними громадянамисвоєї Батьківщини, адже її майбутнє залежить від вас".