Захист проектів з використання НІТ

16 травня 2024

29 листопада відбувся захист  проектів 5 курсу (групи МІ-52, мМ, мФ, викладач Скасків Ганна Михайлівна) з використання нових інформаційних технологій  у школі. Студенти підготували проекти, які допоможуть у шкільному вивченні математики та інформатики та продемонстрували навички роботи  в різних середовищах.

Захист відвідали студенти, викладачі кафедри інформатики, декан факультету.

Своїми враженнями поділилася Галан Віра Іванівна:

"Приємно бачити освоєння нових методик вивченя матеріалу, а публічний захист  змушує знаходити головне, вчить говорити стисло і образно, щоб  зацікавити для слухачів. Надіюсь, декому цей захист допоміг розкритися, стати сміливішим. Бажаю всім успіху в подальшій творчості".

А ось відгук безпосередньої учасниці - студентки 5-го курсу Ірини Фофуліт:

"Як виявилось, проектна технологія - цікава штука До розробки проектів можна також залучати учнів. Готувати проект було дуже цікаво, було що черпати для себе (для власного вдосконалення). Хто піде працювати в школу зможе використати ці матеріали у навчально-виховному процесі"