Стипендіальна програма «Завтра.UA»

16 травня 2024

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA»  проводить відкритий  конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України. 1-го жовтня 2012 року розпочинається вже сьомий конкурсний добір учасників загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді.

В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання.

Прийом документів та on-line реєстрація на сайті програми www.zavtra.in.uaтриватимуть до 25 жовтня 2012 року.

Більш детальна інформація про конкурс за адресою: old.pinchukfund.org/zavtra/uk/competition/rules/