Привітання від групи М-42

«А ще в нас декан класний!»

таким козирним аргументом я припечатала одну палку промову про красоти рідного фізмату. Аргумент подіяв. Хоча, якщо добре подумати, чимало інших хороших речей були можливі саме тому, що декан класний.
Замість розказувати як багато Мирон Іванович робить для нас усіх, про те, що ми й так знаємо, я хочу просто йому подякувати.
За прямоту і такт, за ентузіазм і почуття гумору, за підтримку і повагу до кожного студента. За те, що не страшно зайти в деканат, навіть, коли викликають =). За те, що на пари йдем з усмішкою (про іспити дозвольте промовчати =)) За День факультету. За слова «Дорога моя фізматівська родино», котрі наближають нас до матаналізу, і – що важливіше – одне до одного. За те, що він є.
Многая літа!