Фізмат чемпіон

14 травня 2024

Вітаємо збірну фізико- математичного факультету з перемогою у фінальній грі Першості університету з футболу !

Бажаюємо Вам не зупинятися на досягнутому і здобути ще не одну велику перемогу як на внутрішній, так і на аренах більшого масштабу.

МОЛОДЦІ ХЛОПЦІ!

19–20 травня проходив турнір з Першості університету з футболу! У якому взяв участь фізико-математичний факультет. Наші хлопці не тільки достойно себе показали на турнірі, а й зуміли виграти його, обігравши фаворитів турніру - факультет фізичного виховання з рахунком 1-1 (4-3 пен). Кращим воротарем турніру став Дідух Валерій.

За фізмат грали: Гой Мирослав(К), Ющук Андрій, Волос Олександр, Гуменюк Ярослав, Халупа Андрій, Атаманчук Назар, Богачук Микола та Дідух Валерій.

Пишаємось тим, що наш факультет має таких студентів, які ламають стереотипи про те, що фізмат вміє не тільки вчитись, а й вміє здобувати призові місця у різних сферах.