У ногу з часом. Враження про тренінг-2011 його учасників

27 квітня 2024

«Йти в ногу з часом — основна мета сучасної освіти. Програма Інтел — це великий крок до перебудови теперішньої освіти».
«Тренінг допоміг мені закумулювати власний творчий потенціал. Завдяки тренінгу я стала більш відкритою з людьми , не боюся експериментувати. Зараз мене переповнює приємна втома та задоволення від позитивного результату».
«Сама атмосфера роботи надихає на дослідження та пошук».
«Це креативно, свіжо, по-новому, саме цього й не вистачає».
«Навчатись за даною програмою Intel Навчання для майбутнього легко та цікаво, у цій програмі кожен учасник може проявити себе як у співпраці так і індивідуально. Залишилися позитивні враження».
«Я вдячна програмі  та тренерам за навчання. Ті знання  та вміння, які я здобула тут, безперечно допоможуть мені у житті та моїй професії».

Враженнями поділилися магістранти географічного факультету та Інституту педагогіки та психології

_DSC0026.jpg    _DSC0036.jpg

_DSC0058.jpg    _DSC0102.jpg