Навчальна робота

10 травня 2024

Викладачі кафедри постійно працюють над вдосконаленням навчального процесу як у вищій так і в середній школі, розробляючи різні курси лекцій і знаходячи нові підходи до викладання того чи іншого розділу чи теми навчальних дисциплін.

Поряд з цим, викладачами кафедри з цих проблем підготовлено і випущено такі матеріали:

· Чорний В.З. „Елементи математичної статистики” (довідковий посібник для студентів математичних і економічних спеціальностей вищих навчальних закладів)

· Чорний В.З. „Вища математика.” Посібник для студентів інженерно-педагогічних спеціальностей вищих учбових закладів.

· Хохлова Л.Г. „Вища математика. Програма, методичні вказівки та контрольні роботи для студентів-заочників”.

· Лотоцький В.А., Талюш М.О. „Базова програма з математики” (Математичний аналіз, фізико-математичний профіль навчання).

· Габрусєв Г. В. „Контактна задача про тиск двох кільцевих штампів на шар, в якому наявне поле залишкових деформацій”.