Наші Містери і Міс

18 травня 2024

З певним запізненням та все ж повідомляємо: в День Святого Валентина відбулась фінальна  частина конкурсу "Феєрія краси. Міс і Містер Університету". В конкурсі брали участь представники нашого факультету - Гуштик Вероніка, Рижий Олег та Поляк Андрій. Змагання почалося ще з осені, коли на кастинг прийшло добрий десяток десятків бажаючих взяти участь в конкурсі. Тоді наші фізматівці успішно пройшли у наступний етап. З того часу повсякденні тренування й репетиції стали для них кожноденною працею (дехто почав забувати про навчання).

І от, швидкими темпами наблизилось 14 лютого, визначилися переможців. Наші хлопці дуже вдало себе показали, отримавши почесні "І-ВІЦЕ-МІСТЕР-2012" та "ІІ-ВІЦЕ-МІСТЕР-2012" (Поляк Андрій та Рижий Олег  відповідно). Що ж до дівчат, то автор цієї статті і ще близько сотні глядачів так і не змогли зрозуміти за якими ж критеріями судді визначали переможницю. Та в житті буває всяке. Отож, в результаті, Гуштик Вероніка "ІІ ВІЦЕ-МІС-2012", а також стала "Міс глядацьких симпатій".
Цікаво, що в наших конкурсантів була справді потужна підтримка, на чолі з деканом нашого факультету, Мироном Івановичем!

Саме шоу також було цікавим. Детально відпрацьовані номери учасників (включаючи дефіле, презентації власних соціальних проектів, питання, танці та ін. ) в перемішку зі справді смішними виступами КВНщиків, а також виступами представників музпеду - все це не могло залишити байдужим нікого. Отож вітаємо наших переможців та бажаємо успіху у всіх їхніх справах!