Фінал проекту "Портал рідної школи"

Відбувся фінал проекту "Портал рідної школи".

talant.jpg

Вітаємо переможницю конкурсу «Портал рідної школи» Лукачик Оксану (МІ- 52)!!!. Її сайт «Теребовлянська дитячо-юнацька спортивна школа» не лише був визнаний найкращим авторитетним журі, а й отримав переважну кількість голосів у on-line опитуванні! Оксана отримала головний приз — USB Flash Drive 4Gb.

У номінації «Кращий дизайн сайту» перемогу отримав портал Бродівської  загальноосвітньої школи № 3, розроблений Марчуком Іваном (МI–53).  Він нагороджений мишкою.

За найкращій зміст і наповнення сайту нагороду (сумку для компакт-дисків) отримала Гончарук Наталя Русланівна (MI-52) — сайт «В'язовецька загальноосвітня школа».

Заохочувальні призи дісталися:
Гуменна Марія (MI-53) — Постолівська загальноосвітня школа.
Раїнчук Олександра (мФ) — Сільцівська спеціалізована школа.
Головецька Оксана (мМ) — Хмелівська загальноосвітня школа.
Журі відзначило високу якість усіх  сайтів, поданих на конкурс і наголосило на тому, що переможцями є усі учасники проекту.
 

Проект "Портал рідної школи"


 

Під час вивчення спецкурсу "Адміністрування навчальних систем" студентам 5-го курсу було запропоновано створити портали шкіл. Протягом двох місяців було все - розпач від невдач, десятки проблем найрізноманітнішого характеру, муки творчості, ... ну і, звичайно, задоволення від отриманого результату. Створені портали братимуть участь у конкурсі в межах тижня кафедри інформатики.
Отже, пропонуємо й відвідувачам сайту відвідати деякі з цих порталів,  а також проголосувати за кращий з них.