Громяк Мирон Іванович

Кандидат фізико-математичних наук, доцент,
декан фізико-математичного факультету

Народився 10 вересня 1960 року в селі Геленки Козівського району Тернопільської області. У 1977 році закінчив (із золотою медаллю) Олесівську школу і вступив на 1-ий курс фізико-математичного факультету Тернопільського державного педагогічного інституту. У1982 році закінчив (з відзнакою) Тернопільський державний педагогічний інститут, працював два місяці вчителем математики і фізики Глинської СШ Козівського району. В цьому ж році вступив в аспірантуру при Інституті математики (м.Київ). З 1983 до 1984 року служив у рядах армії (м.Термез). У 1987 році закінчив аспірантуру і достроково захистив кандидатську дисертацію. З липня 1987 року по даний час працює на фізико-математичному факультеті тодішнього Тернопільського державного педагогічного інституту, а нині Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка: з 1987 року – викладач кафедри математичного аналізу; з 1988 року – старший викладач кафедри математичного аналізу; з 1989 року – заступник декана, доцент; з 1995 року – декан фізико-математичного факультету.

Коло наукових інтересів: математичний аналіз.

Викладає дисципліни:. математичний аналіз.

Профіль GoogleScholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=iBAKAVwAAAAJ&hl=en

ORCID https://orcid.org/0000-0001-8469-991X

Основні публікації за спеціальністю:

1. Громяк М.І. Дослідження періодичних розв’язків гіперболічних систем диференціально-функціональних рівнянь. Матеріали міжнародної конференції «Диференціальні рівняння та їх застосування», м. Кам’янець-Подільський, «Аксіома»-2012, С.17
  2. Громяк М.І. Існування періодичних розв’язків гіперболічних систем диференціальних рівнянь. «Математичне та комп’ютерне моделювання. Серія фізико-математичні науки»-2013.
  3. M.Gromyk , I.Bondar, N. Kozlova .Weakly nonlinear impulsive boundary value problems for systems of sntegrodifferential equations. Vol. 17(2016), No.1, pp.69-84.
  4. Громяк М.І., Бондар І.А. Імпульсивна крайова задача для інтегро-диференціальних рівнянь з виродженим ядром. Некритичний випадок. Буковинський математичний журнал.-Т.5б №3-4.-Чернівці: Чернівецький національний університет, 2017.С.15-17.
  5. Громяк М.І., Качурівський Р.І. Методичні аспекти використання прикладних задач при вивченні математики. «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи». Збірник тез за матеріалами ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції з нагоди святкування 30-річчя кафедри інформатики та методики її навчання (м, Тернопіль 8-9 листопада 2018)- Тернопіль Осадца Ю.В. 2018.- С.167
  6. Громяк Мирон Іванович, Федчишин Ольга Михайлівна. Інтегровані завдання як засіб формування ключових компетентностей учнів. Підготовка майбутніх учителів фізики, хімії, біології та природничих наук у контексті вимог нової української школи. Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, с. 67-170.
  7. Боднар Дмитро Ількович, Галан Василь Данилович,Гоменюк Ганна Володимирівна, Грод Іван Миколайович, Качурівський Роман Ігорович, Лотоцький Володимир Андрійович, Стаднік Тарас Миколайович, Хохлова Лариса Григорівна, Чорний Віктор Зеновійович, Громяк Мирон Іванович. Збірник програм навчальних дисциплін підготовки бакалавра спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) магістра спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика).