Генсерук Галина Романівна

Кандидат педагогічних наук, доцент,

завідувач кафедри інформатики та методики її навчання

genserukG.gif

Народилася 15 липня 1975 року в с. Бичківці Чортківсього району. В 1992 році закінчила Чортківську середню школу-інтернат і вступила до Тернопільського державного педагогічного інституту на фізико-математичний факультет, який закінчила в 1997 році, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю — учителя математики та основ інформатики.
   У листопаді 2002 року вступила до аспірантури Тернопільського національного педагогічного університету, яку закінчила у 2005 році.
   У грудні 2005 року захистила кандидатську дисертацію, кандидат педагогічних наук за спеціальністю «Теорія та методика професійної освіти».
   З 2006 року працює на кафедрі інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка.
   Коло наукових інтересів — інформаційні технології.
   Захоплення: гірськолижний спорт.